Zapraszamy do zakwaterowania w naszej willi, w której jednocześnie możemy ugościć 25 osób. Oferujemy pokoje dwu, trzy i czteroosobowe w cenie już od 50 zł od osoby za nocleg. 

WYJĄTKOWA OKAZJA. Przy każdym pobycie co najmniej siedmiodniowym, JEDNA DOBA GRATIS.

Zapytaj o szczegółową ofertę, wysyłając maila poprzez nasz formularz kontaktowy lub telefonicznie.
Uwaga! Nie wszystkie pokoje posiadają widok na Tatry, dlatego też prosimy o zapytanie czy dany pokój z panoramą jest wolny. Istnieje także możliwość wykupu pakietu noclegów wraz z pełnym wyżywieniem serwowanym w naszej stołówce.

Po prostu zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty zakwaterowania. Gwarantujemy miły i spokojny wypoczynek w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego.


WŁOCHY

Pokój "Włochy" idealny dla 2-4 osób (łóżko sypialniane plus kanapa rozkładana). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry.


MALTA

Pokój "Malta" dla max 4 osób (łóżko sypialniane plus dwa łóżka pojedyncze ). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry.


MEKSYK

Pokój "Meksyk" dla 2-3 osób (łóżko sypialniane plus kanapa dwuosobowa). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry.


EMIRATY ARABSKIE

Pokój "Emiraty Arabskie" dla 4-6 osób (dwa łóżka sypialniane plus kanapa rozkładana). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi.


CHINY

Pokój "Chiny" dla max 4-5 osób (łóżko sypialniane plus łóżko pojedyncze i kanapa rozkładana). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry.


JAPONIA

Pokój "Japonia" dla 2 osób (łóżko sypialniane). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi plus okno z widokiem na Tatry.


EGIPT

Pokój "Egipt" 2 poziomowy idealny dla rodziny 4-5 osób ( na parterze łóżko sypialniane plus pojedyncze łóżko, na piętrze łóżko dla 2 osób). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon.


SESZELE

Pokój "Seszele" 2 poziomowy idealny dla rodziny 4-6 osób ( na parterze łóżko sypialniane, a na piętrze kanapa rozkładana plus dwa pojedyncze łóżka). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry oraz Zakopane.


BIRMA

Pokój "Birma" idealny dla max 4 osób (łóżko sypialniane plus kanapa rozkładana). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon.


WIETNAM

Pokój "Wietnam" dla 2-3 osób (łóżko sypialniane plus łóżko pojedyncze). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry.


JORDANIA

Pokój "Jordania" dla 2 osób (łóżko sypialniane). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi.


KAMBODŻA

Pokój "Kambodża" idealny dla 2-4 osób ( łóżko sypialniane plus kanapa rozkładana). W pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, WiFi dodatkowo balkon z widokiem na Tatry oraz Zakopane.


POZOSTAŁE POMIESZCZENIA